O nas

Placówka w Ożarowie działa nieprzerwanie od 2009 r. Zaczynaliśmy w piętrowym budynku mieszkalnym przystosowanym do potrzeb przedszkola. W 2018 gruntownie wyremontowaliśmy wolno stojący, parterowy pawilon, w którym urządziliśmy ogromną salę dla 25 dzieci. Dwa lata temu  wszystkie sale dydaktyczne zostały zmodernizowane; wyposażone w nowe meble, zabawki, kąciki tematyczne, pomoce dydaktyczne itp.

W obrębie własnej działki mamy dwa place zabaw o łącznej powierzchni ok 1000 m2. Oba są obsadzone starodrzewem, który nie tylko nadaje niepowtarzalny klimat ale także daje schronienie przed palącymi promieniami słońca.  Dzięki tak dużej powierzchni nasi podopieczni mogą nie tylko spędzać czas na zabawach ale także uczestniczą w zorganizowanych zajęciach rekreacyjno – sportowych, które fantastycznie stymulują rozwój psychofizyczny i zapewniają odpowiednią dawkę ruchu.

Większość nauczycielek zatrudnionych w tej placówce jest z nią związanych  od wielu lat. Wszystkie w tym czasie nieprzerwanie podnosiły kwalifikacje, zdobywając wyższe stopnie awansu zawodowego.